Taniec brzucha
Taniec brzucha jest efektowny, kokieteryjny i kobiecy. Przekazuje radość, wyzwala pozytywną energię, pozwala cieszyć się swoim ciałem. Taniec korzystnie wpływa na ciało, wzmacnia mięśnie, uelastycznia stawy, poprawia kondycję, pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej. Już po kilku pierwszych zajęciach poczujesz, że luźniej się poruszasz.
czytaj więcej
Choreoterapia
Oparta jest na idei, że ciało i umysł są nierozłączne – ruch ciała odzwierciedla wewnętrzny stan emocjonalny człowieka, zaś zmiany w ruchu mogą prowadzić do zmian w psychice, tym samym wspomagając jego rozwój.  czytaj więcej

O mnie

Elmas jest instruktorką tańca sportowego i tańca brzucha. Taniec jest Jej pasją, choć z wykształcenia jest prawnikiem. Jednak wiele lat poświęciła na kształcenie się w tańcu odkrywając jego dobroczynny wpływ na ciało człowieka poprzez terapię tańcem, której też jest instruktorką, przez różne formy taneczne, taniec hinduski, boolywood, funky jazz, taniec współczesny.

czytaj więcej

O tańcu

Taniec Brzucha (Belly Dance) inaczej Raks Sharki Taniec Orientalny jest jednym z najstarszych tańców świata i wywodzi się najprawdopodobniej z Egiptu. Początkowo tańczony w świątyniach na cześć bogini Hathor, Baset i innych. Wtedy był tańcem rytualnym, który łączył to co boskie z tym co ziemskie. Pod wpływem zmian historycznych przechodził swoistą ewolucję i stał się bardziej powszechny i chętniej tańczony przez kobiety arabskie w domach, na uroczystościach zaślubin, a także przy narodzinach dziecka. Zyskał również miano tańca uwodzenia. Taniec brzucha jest efektowny, kokieteryjny i kobiecy. Przekazuje radość, wyzwala pozytywną energię, pozwala cieszyć się swoim ciałem. Tancerka wyraża w nim swój potencjał, kreatywność i niepowtarzalność. Belly Dance bazuje na ruchach brzucha, bioder i klatki piersiowej. Ważną rolę odgrywają subtelne ruchy rąk i przyciągający wzrok. Tancerka wykonuje wężowe ruchy, które uspokajają i wyciszają. Jest to forma medytacji w której ciało jest przekaźnikiem energii. Taniec ten korzystnie wpływa na sylwetkę, modeluje ją, wyszczupla talię, wzmacnia kręgosłup i usprawnia całe ciało. Taniec orientalny jest niezwykle kobiecy, korzystnie wpływa na ciało, wzmacnia mięśnie, uelastycznia stawy, poprawia kondycję, pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowejj. Już po kilku pierwszych zajęciach odczujesz że luźniej się poruszasz. Belly dance jest dla każdej kobiety w różnym wieku.

czytaj więcej

Aktualności

Choreoterapia - Zapisy
09Czerwiec

Choreoterapia - Zapisy

Trwają zapisy na zajęcia choreoterapii. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

czytaj więcej
Taniec brzucha - zajęcia cykliczne
09Czerwiec

Taniec brzucha - zajęcia cykliczne

Prowadzimy zapisy dla grup początkujących na zajęcia nauki tańca brzucha.

czytaj więcej
Taniec brzucha - warsztaty 2h
09Czerwiec

Taniec brzucha - warsztaty 2h

Zajęcia z tańca brzucha sobota (warsztaty) Najbliższe zajęcia odbędą się 3.08. 2019r (sobota) w godz. 14.00-16.00 Studio 17 ul Jesionowa 43 (obowiązują zapisy mejlowe lub telefoniczne) zajęcia odbędą się po zebraniu min. 5 osób

czytaj więcej